Carmen Hayes videos https://pornlux.com/pornstar/carmen-hayes here at Pornlux.com. Tinyspinnermilf's most viewed videos https://pornlux.com/pornstar/tinyspinnermilf. Master crypto trading with immediate bitwave's trading resources. Library Z-Library z-library z-lib project zlibrary z-lib login page books on zlibrary

Sınıfının En Teknolojik Üretim Hattı

22 Ekim 2020
robotlu-otomatik.jpg

Altınay Robot Teknolojileri, otomotiv sektörüne yönelik geliştirdiği iki fazlı projesinin ilk fazını devreye aldı. Proje tamamlandığında, sınıfının en teknolojik üretim hattı olacak.

Otomotiv sektörü liderine sunulan çözüm iki adımdan oluşuyor. Projenin ilk adımı kaynak hattı kurulumu geçtiğimiz günlerde devreye alındı.

 

Birinci aşamada farklı boyutlarda üretilen kapakların iç iskelet kaynağı için oluşan robotlu otomatik kaynak prosesi, ikinci aşamasında ise yapıştırma prosesi tamamlanacak. Altınay’ın lineer ve döner servo eksenli, sonsuz diversite (farklı zamanlılık katsayısı/eş zamanlılık katsayısı) çeşitliliğine karşı geliştirdiği ve optimize ettiği çözümü mühendisliğin gücünü ortaya koyuyor. Projenin ikinci aşaması olan yapıştırma prosesi bu sınıfta üretim yapan fabrikalar için sınıfının en teknolojik üretim hattı olacak. Projenin yakın zamanda müşteri sahasına kurulması planlanıyor.

BİZE ULAŞIN