KATALOG

Kaynak ve Birleştirme Teknolojileri



Altınay Robot Teknolojileri olarak Türkiye’de ve uluslararası otomotiv sektöründe teknolojiye yön veriyor, robotik kaynak teknolojileri ve jig üretim alanlarında faaliyet gösteren taşımacılık ve havacılık sektörünün öncü firmaları ile iş birliği yapıyoruz.

Parça birleştirme alanlarında ark kaynağı, spot kaynağı, lazer kaynağı, projeksiyon kaynağı, dikiş kaynağı, perçinleme, clinching, yapıştırma proseslerinden uygun olan çözümü ihtiyaç analizleri sonrası müşterilerimize sunuyoruz.





Projelendirme sürecini müşterilerimiz ile yönetiyor, son teknoloji ürünleri kullanarak “kaynak birleştirme teknolojilerinde“ üretim performansını arttırıyoruz. Yapılandırma, devreye alma, bakım ve servis işlemlerinde ise proje verimliliğini artırarak üretim maliyetlerini azaltıyoruz.


Kaynak ve Birleştirme Teknolojilerinde Geliştirilmiş Çözümler Tasarlıyoruz




Robotlu sistemlerle kaynak, basit bir otomasyon seviyesi ile parça karmaşıklığının etkisini yok ederek optimum fonksiyon güvenliği ihtiyacını kolayca karşılar. Kalite yükselir, tekrarlanabilirlik üst seviyeye çıkar, parça üretim adetleri aynı standarda oturur ve hedef optimizasyonu kolaylaşır.

Kaynak teknolojileri ürünlerin gelişimine paralel olarak ilerlemektedir. Taşıtlar gelişiyor, hafif malzemeler kullanılıyor, en ideal tasarımlar için daha karmaşık geometriler oluşuyor ve kalite talepleri artarak yeni üretim zorlukları ortaya çıkıyor.

Araç gövdesi ve alt parçalarının üretiminde, gerçekleştirdiğimiz çok sayıda metal parça üretimi projesi ile tasarım, üretim ve montaj detaylarında uzmanlığa erişerek çalıştığımız firmalarla standartlarımızı üst seviyelere çıkartıyoruz.


Kaynak Birleştirme Hücreleri


25 yıllık tecrübemiz, Altınay Robot Teknolojileri’ni metal parça üretimi ve birleştirme teknolojilerinde entagrasyon ortağınız yapıyor.



Exhaust Systems and Mufflers



Seating Frames and Recliners



Metal Body Parts and Sub-groups



Frames, Pillars and Other Welding Parts



Cross Members, Engine Frames



Suspension Arms, Shock Sturts



Front Frame, Dashboard Frames



Rear Axles



Hinges and Other Welding Parts


BİZE ULAŞIN