Stajyer İmkanlarımız -

 Üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde üniversitelerimizin staj taleplerine her zaman olumlu yaklaşan, destekleyen, öğrencilerin teorik bilgilerini işyerlerinde uygulamalı bilgilerle pekiştirmelerinin öneminin bilincinde olan Şirketimiz,   okullarımızı ve öğrencilerimizi desteklemeye devam etmektedir.

Bu bağlamda, Altınay Robot’a her yıl  yoğun bir staj başvurusu olmaktadır. Haziran – Ekim döneminde üniversite öğrencilerine yaz dönemi stajı; eğitim öğretim döneminde sekiz ay boyunca Endüstri Meslek Lisesi’nde okuyan öğrencilere de 3308 sayılı yasa kapsamında Mesleki Beceri Eğitimi imkanı sağlanmaktadır. 

Üniversite öğrencilerine Şirketimizde staj yapma olanağı sağlarken, gelecek İnsan Kaynakları planlarımız kapsamında stajyerlerimizi değerlendiriyor ve ALTINAY’da kariyer kapısını açma fırsatı sunuyoruz.

ALTINAY’da staj yapmak isteyen lisans öğrencilerinin başvuruları 1-31 Mart 2019 tarihleri arasında internet sayfamızdan alınacaktır. Sayfamızdan yönlendirilen ………………………..adresi üzerinden başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirler.

 

Altınay; 

Üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde üniversitelerimizi, 3308 sayılı yasa kapsamında Endüstri meslek liselerimizi desteklemektedir.

Staj taleplerine her zaman olumlu yaklaşmakta, öğrencilerin teorik bilgilerini işyerlerinde uygulamalı bilgilerle pekiştirmelerini sağlamaktadır.

İnsan Kaynakları stratejileri kapsamında stajyerleri değerlendirmekte ve ALTINAY’da kariyer kapısını açma fırsatı sunmaktadır.

Stajyer Başvuru Kriterlerimiz

• T.C. vatandaşı olmak,
• Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin okumak,
• Üniversitelerin 3. Sınıf ya da 4. Sınıfında öğrenci olmak,
• Zorunlu staj kapsamında olmak,
• 3.00 ve üzerinde (4’lük sistemde) genel not ortalamasına sahip olmak.

Kriterlerimizin tamamını sağladığı takdirde, ALTINAY’a staj başvurusunda bulunulabilir, ALTINAY Ailesinin üyesi olmak için ilk adım atılabilir.

ALTINAY’da staj yapmak isteyen lisans öğrencilerinin başvuruları 1-31 Mart 2019 tarihleri arasında internet sayfamızdan alınacaktır. Sayfamızdan yönlendirilen ………………………..adresi üzerinden başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirler.

Staj Başvuru formunun ve sisteme yüklenmesi gereken belgelerin ( vesikalık fotoğraf, lisans transcript belgesi, zorunlu staj belgesi) eksiksiz olarak tamamlanması beklenmektedir. Söz konusu belgelerin, herhangi birinin eklenmemesi durumunda başvurular değerlendirmeye alınmamaktadır.

Başvurusu kabul edilen öğrencilerimize, başvuru esnasında belirttikleri mail adreslerine Mayıs ayı içerisinde bilgilendirme maili gönderilmektedir.

Stajyer ve Aday Mühendis eğitim süreçlerimiz

Staja/Mesleki Beceri/ Aday Mühendislik Eğitimine başlatılan öğrencilerin kabul işlemlerinin tamamlanmasının ardından Oryantasyon eğitimine alınmaktadırlar.

Eğitimin ilk bölümünde; Şirketimizde nasıl bir staj yapacakları, nelere dikkat edilmesi ve nasıl davranılması gerektiği, çalışma koşullarımız, hangi ünitelerde bulunacakları, eğitimcilerinden nasıl yardım alacakları, öğrenmeyi nasıl sağlayacakları ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır.

İkinci bölümde; Dünyada Robotik Otomasyon sektörü, sektörü etkileyen faktörler, Şirketimizin geçmişten bugüne tanıtımı, günümüzde geçirmiş olduğu büyük değişim ve dönüşüm, kalite yolculuğumuz, yerleşim alanında yer alan bölümler, ürünlerimiz ve kullanım alanları sunumlar eşliğinde aktarılmakta ve öğrencilerin konulara ilişkin soruları cevaplandırılmaktadır.

Üçüncü bölümde ise, iş sağlığı ve güvenliği, iş kazaları ve alınması gereken tedbirler, yangın emniyeti, yangına müdahale yöntemleri ayrıntılı bir şekilde verilmekte bu eğitimleri almayan öğrencilerimiz hiçbir şekilde staja/mesleki beceri eğitimine başlatılmamaktadır.

Carmen Hayes videos https://pornlux.com/pornstar/carmen-hayes here at Pornlux.com. Tinyspinnermilf's most viewed videos https://pornlux.com/pornstar/tinyspinnermilf. Library Z-Library z-library z-lib project
BİZE ULAŞIN