İşimiz -

Altınay Robot Teknolojileri olarak Altınay Teknoloji Grubu çatısı altında kurulan, kurulduğu günden bu yana müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veren ve Türkiye’nin endüstriyel robot üretimine öncülük eden disiplinli bir mühendislik firmasıyız.

Şirket tohumlarımız atıldığında çok eksenli robotlarımızı kendimiz tasarlayıp üretirken süreç içerisinde büyük gelişme kaydederek robota dayalı esnek otomasyon sistemlerinde Türkiye’nin en önemli çözüm sağlayıcısı konumuna ulaştık.

Sahip olduğumuz birikim ve tecrübe ile standart tek hücreli uygulamalardan çok robotlu üretim hatlarına, mevcut bir hattın modernizasyonundan karmaşık sistem entegrasyonuna kadar çeşitli projeler geliştirip hayata geçirmekteyiz. Müşterilerimize uygun maliyet imkânlarıyla alternatif çözümler sunmakta, dünyanın önde gelen robot üreticileriyle iş birliği yapmaktayız.

Ayrıca projelerimizi geliştirirken maksimum düzeyde hassasiyet göstererek ileri düzey teknolojiden faydalanmaktayız.

Carmen Hayes videos https://pornlux.com/pornstar/carmen-hayes here at Pornlux.com. Tinyspinnermilf's most viewed videos https://pornlux.com/pornstar/tinyspinnermilf. Library Z-Library z-library z-lib project
BİZE ULAŞIN